Marsilya Sabunu Kokulu

Marsilya Sabunu kokusu ile ön plana çıkar ve ultra topaklanma özelliğine sahiptir. Patilere yapışmaz ve %99,5 tozsuzdur.

%100 doğal, beyaz bentonit minerali ve Marsilya Sabunu kokusunun bileşimi sayesinde daha temiz ve uzun süreli kullanıma uygun kedi kumudur. Yüksek kaliteli beyaz bentonit kötü kokuları doğal bir şekilde kontrol altında tutar, bentonit nemlendiğinde ortaya çıkan Marsilya Sabunu kokusu ortama hoş ve temiz bir koku getirir. Yüksek topaklanma özelliği ile üstün performans gösterir. 5 lt, ve 10 lt boyutlarında kullanıma sunulmuştur.

Ürün Listesine dön

Bebek Pudrası Kokulu

Bebek pudrası kokusu ile ön plana çıkar ve ultra topaklanma özelliğine sahiptir. Patilere yapışmaz ve %99,5 tozsuzdur.

%100 doğal, beyaz bentonit minerali ve bebek pudrası kokusunun bileşimi sayesinde daha temiz ve uzun süreli kullanıma uygun kedi kumudur. Yüksek kaliteli beyaz bentonit kötü kokuları doğal bir şekilde kontrol altında tutar, bentonit nemlendiğinde ortaya çıkan bebek pudrası kokusu ortama hoş ve temiz bir koku getirir. Yüksek topaklanma özelliği ile üstün performans gösterir. 5 lt ve 10 lt boyutlarında kullanıma sunulmuştur.

Ürün Listesine dön

Lavanta Kokulu

Lavanta kokusu ile ön plana çıkar ve ultra topaklanma özelliğine sahiptir. Patilere yapışmaz ve %99,5 tozsuzdur.
 

%100 doğal, beyaz bentonit minerali ve lavanta kokusunun bileşimi sayesinde daha temiz ve uzun süreli kullanıma uygun kedi kumudur. Yüksek kaliteli beyaz bentonit kötü kokuları doğal bir şekilde kontrol altında tutar, bentonit nemlendiğinde ortaya çıkan lavanta kokusu ortama hoş ve temiz bir koku getirir. Yüksek topaklanma özelliği ile üstün performans gösterir. 5 lt ve 10 lt boyutlarında kullanıma sunulmuştur.
Ürün Listesine dön

Aktif Karbonlu

Aktif karbonlu formülü ile ön plana çıkar ve ultra topaklanma özelliğine sahiptir. Patilere yapışmaz ve %99,5 tozsuzdur.

%100 doğal, beyaz bentonit minerali ve aktif karbonun bileşimi sayesinde daha temiz ve uzun süreli kullanıma uygun kedi kumudur. Yüksek kaliteli beyaz bentonit ile harmanlanmış aktif karbon kötü kokuları doğal bir şekilde kontrol altında tutar. Yüksek topaklanma özelliği ile üstün performans gösterir. 5 lt ve 10 lt boyutlarında kullanıma sunulmuştur.

Ürün Listesine dön

Mango Kavun Kokulu

Mango Kavun kokusu ile ön plana çıkar ve ultra topaklanma özelliğine sahiptir. Patilere yapışmaz ve %99,5 tozsuzdur.
 

%100 doğal, beyaz bentonit minerali ve mango kavun kokusunun bileşimi sayesinde daha temiz ve uzun süreli kullanıma uygun kedi kumudur. Yüksek kaliteli beyaz bentonit kötü kokuları doğal bir şekilde kontrol altında tutar, bentonit nemlendiğinde ortaya çıkan mango kavun kokusu ortama hoş ve temiz bir koku getirir. Yüksek topaklanma özelliği ile üstün performans gösterir. 5 lt ve 10 lt boyutlarında kullanıma sunulmuştur.
Ürün Listesine dön

Sakura Kokulu

Sakura kokusu ile ön plana çıkar ve ultra topaklanma özelliğine sahiptir. Patilere yapışmaz ve %99,5 tozsuzdur.
 

%100 doğal, beyaz bentonit minerali ve Sakura kokusunun bileşimi sayesinde daha temiz ve uzun süreli kullanıma uygun kedi kumudur. Yüksek kaliteli beyaz bentonit kötü kokuları doğal bir şekilde kontrol altında tutar, bentonit nemlendiğinde ortaya çıkan sakura kokusu ortama hoş ve temiz bir koku getirir. Yüksek topaklanma özelliği ile üstün performans gösterir. 5 lt ve 10 lt boyutlarında kullanıma sunulmuştur.
Ürün Listesine dön
Hakkımızda

Netaş Madencilik, 40 yılı aşkın bir süredir Bentonit Maden Ocağı İşletmeciliği, Alt Yapı ve Yol Yapımı İşleri alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.  

Kurumsal Bağlantılar
Hizmetlerimiz
İletişim 

Adres   : Yeni Pazar Mah. Yeni Pazar Semti No: 97/1, 52400 Fatsa / Ordu / Türkiye

Telefon : +90 850 304 52 94

e-mail   : info@netasmadencilik.com

©  2022 Netaş Madencilik