Netaş Madencilik, 40 yılı aşkın süredir Bentonit Maden Ocağı İşletmeciliği, Alt Yapı ve Yol Yapımı İşleri alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Tedarik, Üretim, Paketleme ve Sevkiyat zincirinin tüm aşamalarını, alanında deneyimli uzman çalışanlara sahip olan Netaş Madencilik, kedi kumu üretim sürecinde kullanılan ileri teknoloji ve temin ettiği kaliteli hammadde sayesinde bölgedeki en kaliteli kedi kumu üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretim Tesisimiz Fatsa Organize Sanayi / ORDU’da bulunmaktadır. Madencilik, hizmet ve kaliteye önem veren müşteri odaklı bakış açısıyla BentySandy, Felin ve CatTown markalarıyla, ayrıca yurt içi ve yurt dışı merkezl iş ortakları ile birlikte Evcil Hayvan Ürünleri Sektöründe hizmet vermekte olup kapasite artışı için yeni yatırım projeleri ve Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullandığımız hammadde, dünyanın en kaliteli ve en yüksek rezerve sahip olan beyaz bentonit ocağından temin edilmektedir.

Yüksek teknoloji ile tasarlanmış otomasyon sistemi sayesinde tüm üretim aşamaları, titizlikle izlenmekte ve yüksek kalite standardında süreklilik sağlanmaktadır.  

İletişim

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE normlarına uygun olarak, alanlarında uzman kadromuz tarafından, tozsuzluk, koku kontrolü, topaklanma, sıvı emme kapasitesi, beyazlık ve paketleme kalitesi testleri düzenli olarak yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Böylece, kedi kumlarımızda, %99,5 tozsuzluk, topaklanma, yüksek sıvı emme ve kötü kokuların eliminasyonu özellikleri sayesinde uzun süreli kullanım ve tasarruf sağlanmaktadır. 

Üretim, Ar-Ge ve  teknik alanlarda yaptığımız bir çok çalışma ile ürünlerimizde hep daha iyisisini üretmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik ve tedarik alanlarında oldukça geniş bir ağ ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarında geniş bir yelpaze sunuyoruz.

Hakkımızda

Netaş Madencilik, 40 yılı aşkın bir süredir Bentonit Maden Ocağı İşletmeciliği, Alt Yapı ve Yol Yapımı İşleri alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.  

Kurumsal Bağlantılar
Hizmetlerimiz
İletişim 

Adres   : Yeni Pazar Mah. Yeni Pazar Semti No: 97/1, 52400 Fatsa / Ordu / Türkiye

Telefon : +90 850 304 52 94

e-mail   : info@netasmadencilik.com

©  2024 Netaş Madencilik